WAKACJE 2022

By on 1 września 2020

UWAGA!

Zdjęcia z kolonii w Zawoi są dostępne na dysku. Dla osób chętnych do odbioru zostanie udostępniony link na indywidualny adres e-mailowy. Proszę przesłać ze swojego e-maila (lub podać go w wiadomości przez inną osobę) wiadomość na adres: zawojakoloniemopp2022@gmail.com

WAKACJE z MOPP 2022

KOLONIE LETNIE

ZAWOJA 03.08 – 09.08.2022  dla dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej – 700,00 zł (w tym: przejazd, tygodniowy pobyt z wyżywieniem (4 posiłki, 6 noclegów), wycieczka autokarowa, jedno wejście na basen kryty, wycieczki piesze, m.in. Hala Barankowa – wyrób serów, zajęcia z twórcami ludowymi, konkursy, zajęcia rekreacyjne, plastyczne i inne) .

Dane do przelewu za pobyt dziecka na wypoczynku letnim w  ZAWOI:

Tytułem: opłata za pobyt dziecka na kolonii (imię i nazwisko) Zawoja –  MOPP Knurów 2022; kwota 700,00 zł; termin wpłaty: od 10 czerwca do 31 czerwca 2022 r. z możliwością zapłaty w lipcu za kolejne dzieci. ostateczny termin to 15 lipca.2022.

BURY-TURYSTYKA S.C. Jan Bury Łukasz Bury

BANK PEKAO SA o/Sucha Beskidzka

Nr konta: 10 1240 4878 1111 0010 3526 3648

Potwierdzenie dokonania wpłaty, należy przesłać na adres e-mail: mopp@knurow.edu.pl  lub dostarczyć osobiście.

Kolonie zorganizowane są przez dyrektora MOPP (bez pośrednictwa biur podróży) oraz zgłaszane do kuratorium oświaty. Rodzice opłacają w całości pobyt dzieci z wyżywieniem, przejazd, wycieczki i inne atrakcje oraz wynagrodzenie wychowawców (nauczycieli knurowskich szkół) bezpośrednio na konto właścicieli ośrodków wypoczynkowych. MOPP ubezpiecza kolonistów na czas pobytu.

ROWY  25.06 – 8.07.2022 dla dzieci i młodzieży od rocznika 2012 (po trzeciej klasie) do  rocznika 2005 – 1700,00 zł (w tym: przejazd, dwutygodniowy pobyt z wyżywieniem (4 posiłki dziennie, 13 nocy), 2 wycieczki autokarowe, rejs statkiem, wejście na plażę przy ośrodku kolonijnym,  basen odkryty na ośrodku, zespół ratowników, opieka medyczna, konkursy, zajęcia sportowe, plastyczne i inne).

WYCIECZKI JEDNODNIOWE

W dniu wyjazdu dzieci przynoszą odliczone pieniądze na wstęp oraz wodę do picia i suchy prowiant. Zbiórki o godz. 9.00 na parkingu przy Kościele M.B.Cz. w Knurowie (jeśli to możliwe odliczone pieniądze dać dziecku), powrót o godz. 16.00.

6 lipca Brenna: Chata chlebowa 35,00 zł (poznaj świat pszczół, historyczny sprzęt motoryzacyjny, pieczenie podpłomyków, poczęstunek z wiejskich produktów, zwierzęta hodowlane, sprzęt rolniczy i motoryzacyjny dawniej) oraz spacer po centrum Brennej –  słodki poczęstunek (np. lody) we własnym zakresie,

13 lipca Ustroń: Leśny Park Niespodzianek - 25,00 zł (wizyta wśród zwierząt, pokazy lotów ptaków, aleja bajkowa z ruchomą ekspozycją, plac zabaw), posiłek we własnym zakresie (bary obsługi),

20 lipca Pszczyna: Warownia rycerska35,00 zł (pieczenie chlebka, rycerze i damy dworu , gry i zabawy, poczęstunek, możliwość zakupienia pamiątek) oraz pobyt na pszczyńskim rynku (we własnym zakresie lodziarnia, pączkarnia),

27 lipca Dream Park42,00 zł  program dla dzieci (kino 2D i 6D, domek „do góry nogami”. plac zabaw, dmuchańce, park miniatur, dinozaury, itd…). Możliwość zakupienia posiłku