Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Knurowie

W miesiącach: wrzesień, październik, listopad, projekt zwany przedsięwzięciem pt.”Wycieczki dla dzieci i młodzieży szkolnej sezon jesienny” będzie realizowany z darowizny przyznanej przez fundację JSW z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju w wysokości17 955,00 zł (plus 1 995,00 zł wkład własny MOPP).

By on 2 października 2019

Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Knurowie placówką oświatową – dotacja z Powiatu Gliwickiego, dofinansowanie z budżetu miasta.

Od dnia 2 grudnia zmiana godzin urzędowania MOPP: środy i piątki czynne 8.00 – 16.00 (pozostałe dni także 8.00 – 16.00).

Zimowisko w Ochotnicy Górnej od 20-25.01.2020 r.

500 zł za 6 dni w górach Gorcach w ośrodku wypoczynkowym  JURKOWSKI.

Dzieci od II do VIII klasy szkoły podstawowej.
Wypoczynek zimowy zgłoszony do Kuratorium Oświaty.
Rodzice opłacają przejazd, atrakcje oraz pobyt dziecka na konto właściciela (bez pośrednictwa). MOPP dofinansuje wyłącznie podstawowe ubezpieczenie kolonistów i nauczycieli (ok. 1 zł od osoby).

Oferta zawiera: transport, zakwaterowanie * 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z kompotem, podwieczorek, kolacja) *  wycieczka do Nowego Targu (lodowisko i basen 2 godziny) * warsztaty z rękodzieła dla dzieci * zajęcia na wynajmowanej sali gimnastycznej * turnieje, konkursy z nagrodami * karaoke, zabawy muzyczne, dyskoteka * zjeżdżanie z okolicznych górek, spacery po okolicy * ognisko z pieczeniem kiełbasek * TYROLKA – zjazd na linie*

Zakwaterowanie w pokojach 3 i 4 osobowych z łazienkami, tv, wifi

Do dyspozycji:

• sala gier i zabaw z wyposażeniem,
  • stół do ping-ponga,
  • piłkarzyki,
  • parkiet do tańczenia
  • nagłośnienie, oświetleniem
  • bezprzewodowy internet.

Zapisy na zimowisko i odbiór karty kwalifikacyjnej od 18 listopada od 8.00 (telefonicznie od 9.00) w sekretariacie MOPP. Rodzic zapisuje swoje dzieci, możliwość zapisu jednego dodatkowego dziecka.

Posted in: Bez kategorii