Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Knurowie

WAKACJE 2020

By on 5 marca 2020

KOLONIE LETNIE

ROWYWYJAZD 1 SIERPNIA 2020 r. ok.GODZ. 8.00. Z PARKINGU KNUROWSKIEGO RATUSZA, PRZY UL. NIEPODLEGŁOŚCI 7.

ZBIÓRKA godz.7.30. Proszę donieść oświadczenie o stanie zdrowia dziecka.

ZAPRASZAMY RODZICÓW NA ZEBRANIE 31 LIPCA GODZ. 16.00 (nieobowiązkowe). JEŻELI RODZIC NIE DOTRZE NA SPOTKANIE, WÓWCZAS OBOWIĄZKOWO W DNIU WYJAZDU PODPISZE ZGODĘ NA UDOSTĘPNIENIE DANYCH DLA UBEZPIECZYCIELA (UBEZPIECZAMY KOLONISTÓW I NAUCZYCIELI).
W PIĄTEK LUB SOBOTĘ PRZED WYJAZDEM PROSZĘ DOSTARCZYĆ OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA DZIECKA W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM (PROSZĘ UZUPEŁNIĆ DRUK DOTYCZĄCY M.IN. KWARANTANNY, PRZESŁANY RODZICOM E-MAILEM).
 DZIECI I MŁODZIEŻ OBOWIĄZKOWO ZAOPATRZYĆ W MASECZKI (NAJLEPIEJ JEDNORAZOWE) I MAŁE DOZOWNIKI Z PŁYNEM DEZYNFEKUJĄCYM. MYDŁO DO MYCIA, PASTA I SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW OBOWIĄZKOWE. ORGANIZATOR ZABEZPIECZA PŁYN NA CZAS PRZEJAZDU AUTOKAREM ORAZ PODCZAS UCZESTNICTWA WE WSPÓLNYCH ZAJĘCIACH. PIENIĄDZE NA WYDATKI OSOBISTE DZIECI MOŻNA PRZYGOTOWAĆ W KOPERCIE I ZŁOŻYĆ U WYCHOWAWCY GRUPY PRZED WYJAZDEM. CZAPKA LUB CHUSTKA NA GŁOWĘ OBOWIĄZKOWE ORAZ OBUWIE SPORTOWE, KLAPKI I SANDAŁKI (ŻADNYCH KALOSZY, BUTÓW, ETC). MOŻNA WZIĄĆ SWÓJ SPRZĘT SPORTOWY I GRY PLANSZOWE. nIE WOLNO TABLETÓW, KONSOLI CZY LAPTOPÓW. PROGRAM KONTROLA RODZICIELSKA W TELEFONIE.
RODZICE, JEŻELI NIE OTRZYMALIŚCIE INFORMACJI NEGATYWNEJ ODNOŚNIE ZAKWALIFIKOWANIA DZIECKA, OZNACZA TO, ŻE JEST UCZESTNIKIEM KOLONII.
KONTO FIRMY „SŁOWIŃSKA PERŁA” prześlemy e-mailem wraz z innymi załącznikami. Wpłaty dokonać należy od 8-20 lipca i niezwłocznie przesłać lub dostarczyć dowód wpłaty. W e-mailu będzie również informacja na temat faktury.

KOLONIE DO ROWÓW OD 1 – 14 SIERPNIA 2020 KWOTA POBYTU 1 400,00 zł (PRZEJAZD, ZAKWATEROWANIE, WYŻYWIENIE, ATRAKCJE, ZAJĘCIA SPORTOWE (TENIS STOŁOWY, BILARD, PIŁKA NOŻNA, SIATKOWA I KOSZYKOWA) ORAZ ARTYSTYCZNE (PLASTYCZNE, TANECZNE I INNE), REJS STATKIEM, WYCIECZKA AUTOKAROWA DO CZOŁPINA NA RUCHOME WYDMY, WYCIECZKA PIESZA DO SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO, CODZIENNA OPIEKA MEDYCZNA ORAZ WŁASNY SEKTOR KOLONIJNY NA PLAŻY WRAZ Z EKIPĄ RATOWNIKÓW WODNYCH ETC…

W CENĘ WLICZONY JEST RÓWNIEŻ POBYT I WYNAGRODZENIE WYCHOWAWCÓW- NAUCZYCIELI KNUROWSKICH SZKÓŁ.
ORGANIZATOR UBEZPIECZA DZIECI I ZGŁASZA WYPOCZYNEK DO KURATORIUM OŚWIATY.
PRZEWIDYWANE SĄ TRZY GRUPY DZIECI OD 10 ROKU ŻYCIA (DZIECI MŁODSZE W REZERWIE).

UWAGA! BRAK MIEJSC NA KOLONIE, MIEJSCA TYLKO REZERWOWE.

WARSZTATY DLA DZIECI

Informacja dla uczniów, rodziców i nauczycieli:

Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Knurowie zaprasza dzieci i młodzież w wieku szkolnym na:
 bezpłatne zajęcia plastyczne pod kierunkiem pani Wioletty Adamczuk w dniach 2 i 3 lipca (MOPP zakupi przybory),
 bezpłatne warsztaty fotograficzne, które poprowadzi fotograf pani Beata Wanat w dniach 6 i 8 lipca (aparat fot, telefon)
 bezpłatny poranek filmowy w Kino Scena Kultura – 9 lipca (film fabularny z elementami animacji).
Wszystkie formy zajęć odbędą się w godzinach 10.00 – 13.00. Zapisy telefonicznie od 25 czerwca 2020 r. od 8 00- 13 00
tel. 32 235-27-13, e-mail: mopp@knurow.edu.pl

Sekretariat czynny w godz. 8.00 – 16.00. Prosimy o kontakt telefoniczny 32 235-27-13. Dyrektor do dyspozycji  po godzinach urzędowania pod tel. nr 509-300-592.

KORONAWIRUS powoduje gorączkę, kaszel, duszności, bóle mięśni i zmęczenie.

Przenosi się drogą kropelkową, a więc podczas kaszlu, kichania czy mówienia.

Jak zapobiegać zakażeniu?

Często myj ręce, używając mydła i wody.
Kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos.
Zachowaj co najmniej 1 metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.
Jeśli wracasz z regionu, gdzie występuje koronawirus i masz objawy choroby lub miałeś kontakt z osobą
zakażoną, powiadom telefonicznie o tym stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłoś się do oddziału
obserwacyjno-zakaźnego.

Infolinia NFZ  800 190 590

www.gov.pl/koronawirus

Informacje na temat działalności kół zainteresowań, konkursów, kolonii, wycieczek zimowych i letnich oraz wycieczek krajoznawczo-turystycznych w czasie roku szkolnego znajdują się w poszczególnych zakładkach.

Posted in: Bez kategorii