Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 580

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 580

Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Knurowie

FERIE ZIMOWE  2019

By on 8 października 2018

W czasie ferii zimowych w ramach projektu budżetu obywatelskiego odbywać się będą półkolonie w MSP nr 2 w Knurowie dla dzieci z terenu miasta Knurów. Informację można uzyskać na stronce szkoły.

Zimowisko w Zawoi

MOPP zgłasza wypoczynek zimowy do Kuratorium Oświaty, zapewnia ubezpieczenie dzieci oraz opiekę sprawowaną przez nauczycieli knurowskich szkół .

Oferta w cenie 520,00 zł zawiera: transport, zakwaterowanie w D. W. „Jodełka” – pokoje z łazienką * 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) * spotkanie z pszczelarzem – wyrabianie ciasta piernikowego, wypiekanie figurek i domków z piernika * zajęcia manualne – tworzenie patchworkowych zwierzątek lub torebek z filcu * warsztaty z rzeźbiarzem * zajęcia z rękodzieła ludowego: „eko – zabawki” z siana, malowanie na szkle, wyroby z masy solnej * spotkanie z ratownikiem GOPR * wieczór folklorystyczny – występ gawędziarzy zawojskich * tenis stołowy * turnieje, konkursy * karaoke, zabawy muzyczne, dyskoteka * zjeżdżanie z okolicznych górek, spacery po okolicy * ognisko z pieczeniem kiełbasek * Rodzic otrzymuje fakturę za pobyt dziecka na zimowisku po jego powrocie.

 

Posted in: Bez kategorii
Nagłówek | Menu | Wyjście