WYJAZDY WAKACYJNE – KOLONIE 2016

By on 30 marca 2016

Uwaga! Od dnia 12 kwietnia zapisy na listy rezerwowe.

Rajcza od 7 – 12 sierpnia 2016 r. (6 dni w górach dla dzieci w wieku 8-13 lat)

cena: 400,00 zł: zakwaterowanie w domu wczasowym „Góral”, 3 posiłki dziennie plus podwieczorek.

W programie przewidziano następujące atrakcje:
zwiedzanie Milówki i Leśnego Grodu , Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Rajczy – Nickulinie , Park linowy i basen w Glince , wycieczka autokarowa do Wisły – park wodny, zamek Prezydenta RP, wycieczki piesze szlakami turystycznymi, zajęcia taneczne (taniec nowoczesny, hip -hop i inne).

Rowy od 16 – 25 sierpnia 2016 r. (10 dni nad morzem dla dzieci i młodzieży w wieku 9 – 16 lat)

cena 850,00 zł: zakwaterowanie w ośrodku wczasowo – kolonijnym  „Słowińska Perła”, 3 posiłki dziennie plus podwieczorek.

W programie przewidziano następujące atrakcje:wycieczki: Czołpino – ruchome wydmy, rejs statkiem, Redzikowo – park wodny, zwiedzanie Słowińskiego Parku Narodowego,  bilard, tenis stołowy, boiska do piłki nożnej, siatkowej, turnieje sportowe, gry planszowe, zabawy, konkursy, zajęcia plastyczne, zabawy muzyczne, karaoke, dyskoteki, wieczór przy ognisku.

Opiekunami są nauczyciele knurowskich szkół. Zgłaszamy wypoczynek do kuratorium Ubezpieczamy dzieci (NNW), pozostały koszt kolonii ponoszą rodzice.

Zapisy od 11.04.2016 r. od godz. 8.00.

Jednodniowe wycieczki wakacyjne zaplanowano w miesiącu lipcu. Harmonogram w ostatnim tygodniu maja, zapisy 1 czerwca. Informacja zostanie podana na naszej stronce, w „Przeglądzie lokalnym” i na plakatach w szkołach.