WAKACJE 2018

By on 1 marca 2018

Kolonie letnie

w terminie od 12 – 19 sierpnia 2018 r. – Zawoja „Jodełka”
W cenie: przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie (4 posiłki), n/w atrakcje:
zajęcia manualne: zabawa z ciastem solnym, wykonywanie ekologicznych zabawek i zwierzątek z sianka, malowanie figurek ptaszków beskidzkich, lekcje malowania na szkle, humorystyczne spotkanie z folklorem, spotkanie z ratownikiem GOPR, wycieczka do centrum zabawkarstwa w Stryszawie oraz zwiedzanie przysiółka Przysłop (wieża widokowa i mini zoo), zwiedzanie parku Czarnego Daniela, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zabawa muzyczna „karaoke”, dyskoteka.

Oferta przeznaczona dla jest dla uczniów od 8 roku życia (rocznik 2010)

w terminie od 20 – 29 sierpnia (wyjazd do domu 29.08 w nocy) – Trzęsacz „Młodzieżowy Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy” koszt 990,00 zł
W cenie: przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie (4 posiłki), n/w atrakcje:
wycieczka do Kołobrzegu, kąpiel morska w wydzielonym sektorze  z ratownikiem, zajęcia sportowe pod okiem fachowca (kompleks boisk Orlik), wycieczki piesze i zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych, konkursy, ognisko, dyskoteki.

w terminie: 19 – 28 lipca 2018 r. – Zwardoń „Granit” koszt ok. 730,00 zł

W cenie: przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie (4 posiłki), n/w atrakcje:
basen, wycieczki piesze i autokarowe, zajęcia sportowe (boiska, place zabaw), zabawy plastyczne
i muzyczne, konkursy, ognisko, dyskoteki.
Oferta przeznaczona dla jest dla uczniów od 8 roku życia (rocznik 2010).

WAKACJE 2018

Terminy wycieczek jednodniowych;

• 3 lipca  Brenna – muzeum chleba (16 zł) rowerki wodne (5 zł)

• 5 lipca  Opole – Muzeum Piosenki (10 zł)